O NÁSLOTTE SK s.r.o.

Spoločnosť LOTTE SK s.r.o. bola založená v roku 2012 s cieľom zastupovať značku LOTTE na Slovensku a zároveň zabezpečiť distribúciu a predaj týchto produktov. V súčasnosti tvorí produktové portfólio 12 príchutí nápojov značky. Okrem produktov LOTTE sme v roku 2015 rozšírili našu ponuku o pečené čaje  a pripravujeme ďalšie vybrané delikatesy. ( sušené syry, prémiové tuniaky a olivové oleje). V súčasnosti nájdete naše produkty najmä v maloobchodných predajniach, reštauráciách, vybraných obchodných sieťach, automatoch a čerpacích staniciach.

Okrem týchto činnosti je firma LOTTE generálnym partnerom jedného z najväčších motocyklových tímov  na Slovensku s názvom LOTTE EUROPE RACING TEAM. Touto formou j prezentujeme našu značku na medzinárodných športových podujatiach ako aj napomáhame rozvoju mladých talentov a podporujeme špičkových športovcov.LOTTE COMPANY.

Spoločnosť Lotte Chilsung beverage CO. Ltd vznikla v roku 1950 v Južnej Kórei. Spoločnosť začala s výrobou ovocných džúsov z tropického ovocia (pomaranč, citrón, limetka) a čoskoro sa stala jedným z najväčších výrobcov nápojov na mladom domácom trhu v Južnej Kórei. V roku 1966 spoločnosť začala vyvážať svoje nápoje do Vietnamu a v polovici sedemdesiatych rokov nadviazala spoluprácu s americkými spoločnosťami ako je Pepsi a zaradila sa medzi hlavné potravinárske firmy sveta. Na konci 90. rokov sa Lotte Chilsung stala najväčším ázijským výrobcom nápojov a drží si 35% podiel na domácom trhu.

Vďaka exportu výrobkov do viac ako štyridsiatich krajín po celom svete sa Lotte radí medzi najväčšie firmy sveta so zameraním na výrobu nápojov (nealkoholické nápoje, džúsy, kávy, likéry). Svoj úspech stavia na vysokej kvalite svojich produktov. Značka LOTTE je synonymom kvality nielen pre špičkové potravinárske produkty, ale nájdete ju aj v oceliarskom
a energetickom priemysle a tiež v sieti najlepších hotelov po celom svete.
Zaujali Vás naše produkty?

Budeme radi, keď sa nám ozvete – poskytneme Vám bližšie informácie.

KONTAKTUJTE NÁS